Jakie formy mogą przybierać dyktafony szpiegowskie?

Nagranie mowy potrafi stanowić świetny materiał dowodowy, który jest w stanie przeważyć w niejednej sprawie sądowej. Aby uzyskać pożądane informacje od podejrzanego, należy jednak działać skrycie i subtelnie – nie można po prostu podłożyć mu pod usta mikrofonu i liczyć, że zwierzy się ze swoich wykroczeń. Bardzo przydatny okaże się tu dyktafon szpiegowski, który pozwala dyskretnie zarejestrować dźwięk otoczenia, nie rzucając się przy tym w oczy. Są to drobne i niepozorne akcesoria, które mają na celu zachować jak najlepszą jakość nagrania, pozostając praktycznie niewykrywalne. Jakie są ich najczęstsze formy?

Dyktafon szpiegowski nie do wykrycia – jak się zamaskować?

W większości przypadków, dyktafon szpiegowski przybiera formę jednego z drobnych sprzętów codziennego użytku, które może mieć przy sobie potencjalnie każda osoba. Mianowicie, chodzi tu o małe akcesoria pokroju zegarka na rękę, długopisu, spinki bądź nośnika pamięci USB, do których z pewnością nikt nie przyłoży większej uwagi.

Jak upodobnić dyktafon szpiegowski do wybranego akcesorium? Aby mieć absolutna pewność, że posiadany przez nas dyktafon szpiegowski jest nie do odróżnienia pod względem wizualnym, należy zadbać nawet o najdrobniejsze szczegóły. To oczywiste, że jakiekolwiek podejrzane elementy urządzenia do nagrywania nie mogą być widoczne – nawet malutki kabelek na długopisie rujnuje cały efekt. Poza tym, akcesoria te powinny być także w pełni funkcjonalne – jeśli pióro faktycznie pisze, a urządzenie USB jest w stanie zgrać i przenosić pliki z komputera na komputer, ryzyko wykrycia jest ograniczone do absolutnego minimum.

Sprawdź sam na : https://sklep-seko.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*