Makijaż trwały – czym jest i co jeszcze trzeba o nim wiedzieć?

Makijaż permanentny to rewolucyjna metoda nakładania pigmentów na warstwę skóry. Jest również znany jako śródskórna pigmentacja czy makijaż trwały. Technika ta jest udowodniona medycznie i specjalnie zaprojektowana po to, aby była całkowicie bezpieczna.

Jak i gdzie można korzystać z trwałego makijażu?

Makijaż permanentny jest używany jako zamiennik rozmaitych akcesoriów kosmetycznych, takich jak kredka do brwi, eyeliner i konturówka ust, a także szminka. Makijaż trwały to nie tylko „kolorowanie” oczu i ust. Inne procedury makijażu permanentnego to możliwy kamuflaż blizn, resekcja  brodawki sutkowej i wiele innych. Mają one na celu poprawę danego obszaru – podobnie jak w przypadku sytuacji, takich jak oparzenia, blizny po urazach, blizny po zabiegach chirurgicznych, rozszczep wargi, i tym podobne.

Kto może zdecydować się na makijaż trwały?

Mężczyźni i kobiety, którzy chcą wyglądać jak najlepiej przez cały czas. Każdy, kto pragnie delikatnego, naturalnego wzmocnienia swojego wyglądu, skorzystałby z tego rozwiązania. Jest to szczególnie korzystne dla osób z alergiami i nadwrażliwością na skórę, a także dla aktywnych sportowców i osób z chorobami takimi jak choroba Parkinsona czy zapalenie stawów. To zalecane rozwiązanie również dla osób, które mają widoczną bliznę po urazie lub operacji.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*