Czego możesz się nauczyć od brafitterki?

Czy zdarzyło Ci się kiedyś, że byłaś maksymalnie zadowolona z nowego biustonosza w momencie zakupu, a potem gdy przymierzyłaś go ponownie w domu szybko odkryłaś, że jest całkowicie niewygodny i nie zamierzasz go nosić? Każda kobieta tak miała. Ale nie musi tak być – czytając ten artykuł już jesteś o krok bliżej do wygody i komfortu noszenia biustonosza.

Najlepsza porada – profesjonalna porada

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak zmierzyć swój biust w prawidłowy sposób, a nawet jaki biustonosz najlepiej pasowałby do Twojego kształtu biustu – najlepiej poszukać specjalistki, jaką jest brafitterka. To ona po ustaleniu Twojego rozmiaru biustonosza, znalezieniu odpowiedniego kształtu, który będzie najlepiej współgrał z Twoim biustem, poleci Ci kilka modeli do przymierzenia. Pomoże Ci z tym brarevolution.com.Nie można przecież kupować biustonosza wyłącznie na podstawie zmierzonego rozmiaru. Musisz go przymierzyć i sprawdzić kilka drobniejszych szczegółów, aby upewnić się, że ten biustonosz jest dla Ciebie.

 Na co przede wszystkim zwróci uwagę brafitterka?

Na pewno sprawdzi to, jak biustonosz jest dopasowany z tyłu. Kiedy patrzysz na stanik, jego tylna część powinna leżeć na plecach idealnie poziomo – tak jak podczas pomiaru pleców. Jest to coś, o czym większość pań zapomina, a biustonosz powinien naprawdę w tym miejscu dobrze leżeć, nie może być napięty. Powinnaś też być w stanie wsunąć tam palce. Jeśli czujesz że jest zbyt mocno, brafitterka na pewno będzie próbowała znaleźć dla Ciebie coś bardziej wygodnego, a Ty jej będziesz za to bardzo wdzięczna!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*